شنبه 4 بهمن 1399
23  /  January  /  2021
10  /  جمادى الآخرة  /  1442
ساعت  23:42 دقیقه

مشاوره مالی

یکی دیگر از اصلی ترین خدمات موسسه مالی و حسابرسی سامان حساب ، ارائه مشاوره مالی می باشد. در ادامه بیشتر در مورد روند ماشوره مالی توضیح خواهیم داد.مشاوره مالی از جمله خدماتی است که در موسسه های خدمات مالی ارائه میشود و همانطور که از نامش پیداست اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار صاحبان سرمایه قرار میدهد. مشاوره مالی را افرادی به عهده میگیرند که در این زمینه سالها تجربه داشته باشند و تنها مدرک تحصیلی و یا دوره های گذرانده شده شخص نمیتواند ملاکی برای تصدی این پست باشد. هر چه کارشناس در حیطه های مالی تجربه بالاتری داشته باشد در نتیجه مشاوره مالی بهتر و با کیفیت تری را میتواند ارائه دهد. مشاوره مالی این ویژگی را ایجاد میکند تا سرمایه خود را از دست ندهید و به عنوان یک عامل بسیار مهم در حفظ سرمایه و یا افزایش سرمایه محسوب میشود. مشاوره مالی در زمینه های مختلفی انجام میشود که میتوان به مشاوره برنامه ریزی مالی، مدیریت پول، مدیریت سرمایه، برنامه ریزی سرمایه اشاره نمود.

مراحل مشاوره مالی

مراحل مشاوره مالی نسبت به خدماتی که متقاضی نیاز داشته باشد متفاوت است. هر یک از مراحل مشاوره مالی توسط یک و یا چندین کارشناس که تجربه انجام امور مالی و مشاوره را دارند تحت بررسی قرار میگیرد تا در نهایت کارشناس بتواند بهترین مشاوره را در اختیار فرد متقاضی قرار دهد.

گزارش مشاروه مالی

گزارش مشاوره مالی در اختیار متقاضی قرار میگیرد تا نسبت به کارشناسی های انجام شده تصمیم لازم اتخاذ شود. گزارش مشاوره مالی بیشتر برای شرکت ها و یا افرادی مناسب است که قصد سرمایه گذاری و یا همچنین افزایش سود دهی هستند. گزارش گردش مالی این امکان را برای این افراد ایجاد میکند تا در تصمیم گیری های خود بهتر و با آگاهی بیشتر عمل کنند و همچنین از سوخت سرمایه و ضرردهی آنها تا حد بسیار زیادی و یا بطور کامل جلوگیری میکند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :